B-day party - Už mi lásko není dvacet | 30.3.2012 | Brno

 

Namažte si pod koleny,

další vydatný večírek v Mersey se chystá tento pátek! Jak název samotný napovídá, jedná se o oslavu narozenin. Svá životní jubilea oslaví Petr a Lucie, nikoli však románoví hrdinové Romaina Rollanda, ale osobnosti brněnských klubových vod.

DJs: Orbith, Joshek, Alyaz, Electronic Bitches

Jako speciální host se představí pionýr hudebního stylu electro v Česku Aleš Gehringer neboli DJ Orbith, který patří mezi stálice česko-slovenské taneční scény už od roku 1999. Je jedním z nejvytíženějších českých DJs, každý víkend pilně obrážející kluby po celé ČR i na Slovensku. Z jeho producentských počinů zmiňme EP Videolover s remixem od Christophera Justa vydané na Acapulco Records a Phantom, které vzniklo ve spolupráci s Michalem Poliakem a vyšlo na Qrime Records.

Doplní ho parta „mladých a neklidných“ zástupců nové generace DJs: stylově nezaškatulkovatelný Svitavák Joshek, který si zahrál na řadě velkých českých festivalů jako Summer of Love či Semtex Culture, Alyaz, jehož djské začátky jsou spojené především s klasickým hip hopem a který v současnosti hraje především dubstep (znalcům se jistě vybaví kompilace „Dj Alyaz presents Drops“ vydaná v červnu 2011 pod značkami BiggBoss a HeldenKëllerz) a formace Electronic Bitches, zkušení matadoři electrocymbalu, jejichž sety jsou charakteristické velkou dávkou improvizace a atmosférou tak hustou, až vlhne plac.

Čekají Vás po celou noc akční drinky a také půlnoční překvapení. Přijďte připít oslavencům na zdraví!

Termín a místo konání akce: 30.3.2012 od 21:30 Klub Mersey, Minská 15, Brno 

Vstupné na akci je pro potvrzené návštěvníky na Facebooku 30,-, ostatní 60,- Kč.

Více informací naleznete na www.mersey.cz.