Blackheart night vol.3 (Pipes and Pints) | 12.10.2012 | Olomouc

 

Punk s dudami a holky u tyče, to je Blackheart Night vol. 3 v S-Cube

Večírek s pořádnou porcí punkového a erotického dusna se chystá na 12. říjen 2012 v olomouckém klubu S-Cube. Pod záštitou zdejší značky oblečení Blackheart.cz a primátora města Olomouce Martina Novotného tu představí své nové album punkeři s dudami Pipes and Pints. Nejen na ně se však mohou návštěvníci těšit.

Pipes and Pints se svou hudební náloží vtrhli na klubová a festivalová pódia v roce 2008. Rázem se z nich v téměř nehybných tuzemských punkrockových vodách stala senzace, což ještě umocnilo vydání debutové desky Until We Die v následujícím roce. Nakřáplý zpěv pokérovaného frontmana amerického původu Syco Mika, skotské dudy na hrudi Čecha Vojty Kaliny a vůbec nezkrotně energický celkový projev – to jsou devízy, kterými si kapela získala zástupy příznivců. V nedávné době to vypadalo, že scéna o tuto pecku přijde, ale nestalo se tak. Nyní je na cestě nové album Found and Lost a Olomouc a Blackheart Night vol. 3 jsou pevnými součástmi rozpisu koncertního turné k němu.

Kromě Pipes and Pints se na pódiu představí ještě další tři formace: až z amerického Bostonu pocházejí streetpunkeři Burning Streets, dále zahrají brněnští Bombs from Heaven a pražští frajeři v rock'n'rollových vlnách The Gangnails.

Aby toho nebylo málo, k zábavě přispěje svým setem také dj Tchichiman a ono zmíněné erotické dusno navodí u tyče členky pole dance a design studia Citadela Mefisto.

Místo a termín konání akce:
S Cube, Tř. 17. listopadu 43, Olomouc; 12.10.2012 18:00

Cena vstupenek: 170 Kč, na místě: 200 Kč

Vstupenky na akci zakoupíte v předprodeji v síti TICKETPRO.