DECADANCE | 11.5.2012 | Praha

 

DECADANCE - SPECIAL 10th EDITION! Jubilejní desátá edice Decadance ve velkém stylu!

Je zde další díl oblíbené párty Decadance a vzhledem k tomu, že se bude jednat o jubilejní desátou edici v Praze, rozhodla se pořádající BTL Agency, že tuto akci pojme jako velkou oslavu a nabídne svým fanouškům opravdovou lahůdku!

SaSaZu ve své historii již přivítalo téměř všechny světové djské hvězdy, ale jeden zde ještě nebyl. A není jím nikdo jiný než německý producent ATB, který se do Prahy vrací po roce, kdy byl nadšeně přijat na první Trancefusion. ATB je autorem desítek světových hitů a po celém světě má miliony fanoušků. V ČR vystoupí poprvé v klubovém prostředí a věřme, že úzký kontakt s fanoušky si vychutná na maximum. Spolu s ním do Prahy dorazí i jeho kamarád Josh Gallahan, se kterým má ATB dokonce i některé společně vytvořené tracky. Josh společně s ATB velmi často vystupuje, proto se dá čekat jejich určité hudební souznění!

Vzhledem k tomu, že tato edice by měla být i jakýmsi průřezem své čtyřleté historie, můžete se těšit i na česká jména, která jsou s Decadance svým způsobem spjata. A nikdo na Decadance nevystupoval tolikrát jako dva nejlepší čeští DJs Michael Burian, který byl hostem prvních dílů této párty a v neposlední řadě LUCCA, která si na Decadance zahrála dokonce již třikrát. Jistě plnohodnotně celou tuto sestavu doplní skvělá LayDee Jane, která si svou premiéru odbyla na posledním DJ Battle. O support se postará P @ CO, který zde již také v minulosti hrál a je i členem přípravného týmu.

Djs: ATB (D), Josh Gallahan (D), Michael Burian, Lucca, LayDee Jane, P @ co Hosté: Tereza Černochová, hudebníci, tanečníci ...

Tato jubilejní Decadance nabídne také velkou show, na kterou jsou její fanoušci z minulosti zvyklí. Zazpívat přijde Tereza Černochová, dále se můžete těšit na hudební překvapení v setu Michala Buriana, tanečníky, velkolepé kostýmy, dekorace, obrovský technický park, speciální stage a mnoho dalších překvapení, která k velké oslavě patří.

Vstup pouze od 18ti let.

Místo a termín konání:
SaSaZu klub - Holešovická tržnice, hala 25, Bubenské nábřeží 306, Praha 7
Pátek 11.5.2012, 22.00 otevření klubu, 22.00 start programu, 06.00 konec

Vstupenky zakoupíte v síti TICKETSTREAM.

Více informací naleznete na www.decadance.cz.