Depeche mode Remixes party | 26.11.2011 | Praha

 

Tradiční každoroční Depeche Mode Friends Party nejen pro fanoušky DM. Personal Jesus v srdci Prahy!

Jako každý rok se ke konci roku bude konat tradiční DMF party. 12 let jsme navštěvovali pražský klub Hvězda, který se stal už téměř kultovním místem konání.Letos je pro Vás ale připravena změna a dost podstatná. Změnili jsme místo párty, už ne ve Hvězdě, ale v srdci Prahy, v kostele sv. Michaela, poblíž Staroměstkého náměstí.Místo, kde gotika přechází v noční show, místo, kde světla svíček nahradila laserová světla, místo,  kam patří Osobní Ježíš. Svatý Michael stojí nenápadně pár kroků od Staroměstského náměstí, uprostřed labyrintu uliček.

K dispozici jsou obrovské prostory k zábavě, které pojmou až 1200 návštěvníků, v každém ze čtyř pater najdete bar a posezení. V přízemí se bude odehrávat hlavní DM party, v mezipatře můžete posedět a přitompozorovat, co se děje dole na parketu, sledovat videoshow, která bude tentokrát vyjímečná. Ve 4.patře vás čeká elektrostage s Dj, se světélkujícím stropem a pokud si budete chtít odpočinout, můžete se nechat unášet pohledem z oken na noční historickou Prahu. Na každém kroku Vás bude provázet muzika Depeche Mode.A pokud byste si náhodou potřebovali chvíli odpočinout, posedět s přáteli, je pro Vás připraven relax, samozřejmě s DM, a sice ve 3. patře, kde budete mít k dispozici DM KINO, kde se budou výhradně promítat videa s Depeche Mode, včetně raritních. I zde je samozřejmě bar, který bude pro Vás otevřen.Věříme, že změna prostředí po 12-ti letech bude pro Vás příjemná, že každý si zde příjde na své a zahrne tuto párty mezi ty akce, na které stojí za to jít.

Electro stage Club pod střechou

Po celý večer si přijdou na své i příznivci jiných elektronických kapel než jen Depeche Mode a to jak měkčích, tak tvrdších.Na parketě electro stage se budou v produkci střídat DJové Papouch a Mirage ve dvouhodinových setech.

DJ Papouch - oldschool EBM, industrial, aggrotechhrál v Arkadia EBM party 1995-2000 každý týden, Klub Meloun EBM party 2000-2002 každých 14 dní, naposledy jste jej mohli slyšet hrát na Mezinárodním dni DARK & EBM hudby 21.06.2003 ve Stromovce. Kapely, které mimo jiných zazní: Front 242, Front Line Assembly, Nitzer Ebb, Project Pitchfork, Nine Inch Nails, Skinny Puppy, X Marks The Pedwalk, Laibach, Der Prager Handgriff, Silke Bischoff, Wolfsheim, Placebo Effect, The Eternal Afflict, Klinik, Wupmscut, Leaether Strip ...

DJ Mirage - synthypop, futurepop, darkwave pořadatel Electro Prague Festivalu a dalších akcí a koncertů,hlasováním na serveru gothic.ru vyhlášen 10. nejlepším DJem v Rusku za rok 2010, hrál 3x na festivalu Castle party a akcích v Berlíně,Moskvě, Petrohradu,Kyjevě, Varšavě,Sofii, Aténách, Valencii, Portu,Vroclavi,Bratislavě, Praze a dalších městech od roku 2003. Kapely, které mimo jiných zazní: Mesh, De/Vision, And One, Melotron,Hurts, In Strict Confidence, Tear, IAMX, Camouflage, Blutengel,Combichrist, Lola Angst, Kraftwerk, Apoptygma Berzerk a další ...

Místo a termín konání: 
Klub Kostel (Kostel Svatého Michaela Archanděla)
26.11.2011 (Sobota) 19:00 - 06:00

Jak se dostanete do klubu Kostel (Kostel Svatého Michaela Archanděla):

Metro A, stanice Můstek, směr výstupu Stavovské divadlo. Dále ulicí Na Můstku do ulice Melantrichova a cca po 200 m odbočíte vlevo do průchodu, do Michalské.

Vstupenky na akci zakoupíte v síti TICKETPRO.

Více informací naleznete zde.