Galadegustace (degustace vín) | 24.1.2011 | Praha

Jednou ze zcela jistě nejprestižnějších vinařských akcí v Praze bude i letošní již čtvrtý ročník Galadegustace medailových vín ze soutěže Prague Wine Trophy. Akce proběhne v hotelu Crowne Plaza Prague v Praze 6 v pondělí dne 24.1.2011 ve 14:00. Galadegustace zahájí týdenní festival vína Prague Wine Week, který bude probíhat od 24. do 30.ledna 2011. O samotném festivalu naleznete více informací zde.
 
Místo konání: Hotel Crowne Plaza Prague, Koulova 15, Praha 6
 
Na akci bude představeno více než tři sta vín. Svá vína představí osobně čeští a moravští vinaři, přijede i řada vinařů z celého světa, kteří získali medaile v Prague Wine Trophy. Této největší české soutěže vín se letos zúčastnilo téměř 1200 vín, z toho téměř dvě třetiny zahraničních. Vybrané pražské restaurace, vinné bary a vinotéky nabídnou ochutnávky vín či speciální menu, kombinované s nejlepšími víny soutěže Prague Wine Trophy. Pořadatelem Galadegustace a festivalu Prague Wine Week je časopis Víno Revue, který od roku 2002 přináší profesionálům i milovníkům vína zasvěcené informace ze světa vína. Partnery festivalu jsou: Allivictus, Vinařský fond ČR, Austrian Wine, Riedel Glass, Kavka Print a Hotel Crowne Plaza Prague.
 
Vstupenky na Galadegustaci zakoupíte v síti Ticketpro za 1000Kč.
 
 
Doprovodný program Galadegustace: Seminář “Rakouská vína”
 
Seminář proběhne v pondělí 24.ledna 2011 od 15.00, Hotel Crowne Plaza Prague, v salóncích Neklan + Vlasta. Seminář povede Willi Klinger, ředitel Austrian Wine Marketing Board.
 
Vstup na seminář je zdarma po registraci na www.vinorevue.cz. Počet míst je omezen.
 
Více informací naleznete zde: www.praguewine.cz.