Hudební menu festivalu Benátská noc 2012

 

Hudební menu letošního 20. ročníku festivalu Benátská noc

 

servíruje ty nejlepší delikatesy ve dnech 26. – 29. července 2012 v areálu Vesec v Liberci.
 
Po několika měsících nucené koncertní odmlky vystoupí Dan Landa! Vstupenky lze zakoupit i pouze na den jeho vystoupení.

Letošní 20. ročník festivalu Benátská noc přichystal opravdové lahůdky ke svému jubileu. Kromě zmiňovaných zahraničních hvězd (Bryan Adams, Sunrise Avenue, Emir Kusturica) přijedou i ti nejlepší čeští a slovenští hudebníci (Jarek Nohavica, Chinaski, Kabát, Horkýže Slýže, MIG 21, Eddie Stoilow, .. ).

Exkluzivním vystoupením bude po několika měsíční odmlce koncert Dana Landy v neděli 29. 7. od 20:30. Dan zahraje rovnou devadesátiminutový set plný jeho největších hitů. Avizuje, že to bude s největší pravděpodobností jeho poslední open air festivalové vystoupení před dosud nejpočetnějším publikem. Co k tomu dodává? „Těším se, hlavně ať vyjde počasí. Pod širým nebem už jsem dlouho nehrál, tak si to určitě užiju. Benátská noc, která slaví 20. výročí bude zcela exkluzivní po všech stránkách. Těším se na uvolněné publikum, které má prostě rádo hudbu a radost ze života. Bude to koncert, který má lidi jednoduše pobavit a hodit před odjezdem domů do úplné pohody.“ Zmiňovaný koncert bude důstojným rozloučením s 20. ročníkem festivalu Benátská noc.

Organizátoři vycházejí vstříc jeho fanouškům a dali do prodeje vstupenky pouze na nedělní festivalový program. V předprodejních sítích Ticketportal nebo Ticketart je nyní pořídíte za 990,-Kč.

A na co se mohou kromě Dana Landy a dalších muzikantů návštěvníci ještě těšit? Rozhodně na nové místo konání – areál Vesec v Liberci, pět koncertních pódií, rozšířený hudební a doprovodný program, dobré sociální zázemí, širší spektrum služeb, atd.
 
Více informací k festivalu naleznete zde:

BENÁTSKÁ NOC | 27. - 29.7.2012 | areál Vesec - Liberec