Ikona britského popu poprvé v Čechách! Kapela James zahraje na 21. ročníku festivalu Benátská noc

 

Návrat ve velkém stylu

si pro letošní rok připravila britská popová kapela James známá především tvorbou z 80. let. Jen tak potvrzuje současný světový trend návratu k „osmdesátkám“.
Poprvé naživo v Čechách jí fanoušci budou moci vidět během 21. ročníku festivalu Benátská noc. Ve vystoupení, které je naplánováno na sobotní večer , zazní určitě i jejich největší hity včetně "Come Home", "Sit Down", and "She's a Star". James prodali během své kariéry přes 25 milionů alb a kromě Benátské noci na ně čeká v létě například vystoupení s kapelou The Killers na stadionu londýnského Wembley s kapacitou 90000 diváků nebo speciální vystoupení k 10. výročí Belladrum Tartan Heart Festival v UK.
Kromě zmiňované skupiny James přibyla další jména na soupisku festivalu. Vystoupí Xindl X, Marta Kubišová, Radůzu, Věra Špinarová, UDG, Tleskač, Charlie Straight, Wohnout, Skyline, Doga, Aneta Langerová, Nebe, Blue Effect, Žlutý pes a další. Pravidelně aktualizovaný seznam účinkujících naleznete zde https://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2 .
Permanentku na celý program festivalu včetně čtvrtečního vystoupení Mira Žbirky s Moravskou filharmonií Olomouc a dalších hostů festivalu pořídíte za 1190,- CZK v síti Ticketportal a Ticket-art.
 
VIP za 2990,- CZK (obsahuje stan se sezením, výhled na hlavní pódium, samostatný vstup a sociální zařízení).
Golden ticket za 9990,- CZK (zahrnuje klimatizovaný stan s kobercem s výhledem na hlavní scénu, sedacími soupravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxační lehátka s masáží, bar s obsluhou, hostesky, rautový stůl, osvětlené splachovací toalety, VIP parking, přednostní odbavení samostatným vstupem. V ceně vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stůl. Omezená kapacita max. 100 osob.)
 
Pro držitele karet ISIC/ALIVE/ITIC existuje možnost výhodného nákupu vstupenek. V období od
1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) mohou držitelé karet ISIC při nákupu získat 10% slevu na všechny typy vstupenek. Slevu je možné uplatnit při nákupu on-line nebo na kterémkoliv prodejním místě.
 
Zahájen byl už prodej i jednodenních vstupenek.