JamRock 2013 - krom výjimečnosti i hvězdná jména!

 

JamRock 2013 - Vystoupí opravdu velké zahraniční kapely.

Dnešním zahájením předprodeje vstupenek se dostává JamRock do festivalové sezóny 2013. Již nyní jsou uzavřeny smlouvy s českými kapelami. Mnohé z nich jsou opravdové legendy, které potkáte jen málo kde jako Flamengo Vladimíra Mišíka a jejich Kuře v hodinkách, již téměř nehrající BSP se Střihavkou a L.Pavlíčkem, vítěze New Yorské světové soutěže Beatles revivalů The Backwards. Novou desku představí sk. Kryštof, se svou největší světelnou show se představí  sk. Tatabojs a mnoho dalších ...

Festival, který i přesto, že je jeden z největších u nás, zatím bez problémů stále roste, přináší divákům zcela skvělou atmosféru a hlavně odlišnost. Jam Rock se odehrává v krásném prostředí Orlických hor a je výjimečný nejen každoroční kvalitou programu, ale i celkovým působením na diváky a neuvěřitelnou čistotou areálu.

Mezi headlinery tady není problém najít úplně nové kapely které v Čechách ještě nehrály, v zahraničí však vedou žebříčky hitparád, jako např. letošní třikrát platinoví Awolnation z USA. Seznámíte se zde se spoustou zajímavých lidí, potkáte  osobnosti jako Petera Freestone – osobního managera Freddieho Mercuryho a podobně.

Pro rok 2013 se JamRock bude odlišovat ještě víc. Počínaje vizuální stránkou – grafikou, konče programem a vším, co k JamRocku tak nezaměnitelně patří. Pořadatelé zařadili do programu 2013 opravdu světová jména s nimiž právě probíhají složitá jednání.

Cenu vstupenek festival už tři roky nemění! Vánoční předprodeje začínají díky partnerům na pouhých 390Kč. Vstupenek v této ceně je však jen omezený počet. Tak neváhejte, protože krom skvělých zahraničních kapel zde uvidíte i české novinky a samozřejmě nebudou chybět ani hvězdná česká jména! Nadcházející JamRock bude nej ...

Místo a termín konání festivalu:

27/06/2013 16:00, Areál Pod Rozálkou, Žamberk

Vstupenky na festival zakoupíte v předprodeji v síti TICKETSTREAM.

Více informací o festivalu naleznete na www.jamrock.cz.