New Years Eve / Silvestr 2012 | 31.12.2012 | Praha

 

NEW YEAR’S EVE 2012 @ SASAZU The Ballet Edition

Oslavte letošního Silvestra v Sasazu ve stylu návratu ke klasické kráse!

Nejlepší klub v Praze, holešovické SASAZU, pro svoje návštěvníky na oslavu příchodu Nového roku opět přichystal něco mimořádného. Symfonii zážitků, v níž se to nejlepší z klubového světa setká s prvky baletu a opery. Hoďte se do gala a přivítejte Nový rok opravdu stylově v Sasazu.

Ducha klasické krásy ve vás vedle speciální výzdoby klubu svým vystoupením probudí baletky STÁTNÍ OPERY PRAHA. Po půlnoci pak budou návštěvníci moci obdivovat ladnost pohybu členek vyhlášené slovenské taneční skupiny GRUPO CALIENTE ve stylových kostýmech.

Hlavní hvězdou večera bude amsterodamský DJ JUAN SANCHEZ. Jeden z nejlepších evropských DJs současnosti, jehož sety v letošním roce duněly kluby jako je proslulý D-Edge v Sao Paolu či prestižní Blue Marlin na Ibize a hrál též na vyhlášených akcích ze série Sensation v Praze, Kodani a v Barceloně. Vedle něj se za mixážní pult postaví těž jeho krajan DJ SUN a domácí DJs ENRICO, BONTRIP, TONY M a CARLOS SQUINT.

Po celý předsilvestrovský týden bude v klubu i v restauraci Sasazu probíhat „klasický týden“, jehož prostřednictvím se budete moci na nadcházející silvestrovskou noc v duchu klasické krásy náležitě naladit.

Mimořádný zvukový zážitek zaručí špičkový audiosystém Kara od L-Acoustic, jímž je klub Sasazu nově vybaven a jenž používají ty nejrenomovanější hudební kluby planety.

Místo a termín konání akce:
SaSaZu, Bubenské nábř. 306/13, Praha 7
31.12.2012 21:00

Vstupenky na akci zakoupíte v předprodeji v síti TICKETPRO.

Více informací naleznete na www.sasazu.com.