Novinky Festivalu Okoř 2013

Legenda české a slovenské populární hudby Miro Žbirka vystoupí letos exkluzivně v rockové sestavě pouze na Festivalu Okoř (17. 8.)! Těší se na vás i skupina Kryštof, Tomáš Klus, Nightwork, Ondřej Brzobohatý a další. Vstupenky v předprodeji od 1. června.
 
Třináctý ročník festivalu Okoř se blíží. Jak je dobrým zvykem i letos přinese výběr těch nejlepších, co současná česká populární hudba nabízí. Festivalový program odstartuje vystoupení mladé talentované zpěvačky Aničky Veselovské. V malebném areálu pod zříceninou hradu Okoř zahrají Miro Žbirka v jediném letošním koncertu v rockové sestavě, skupina Kryštof, Tomáš Klus, Nightwork, Ondřej Brzobohatý, Xindl X, Eddie Stoilow, Vypsaná fixa a Doctor P.P.
Nejen zmiňované romantické prostředí se zasloužilo o to, že srpnový Festival Okoř je jedním z nejlepších a nejnavštěvovanějších jednodenních letních hudebních festivalů u nás. Dobře volený hudební program a péče o návštěvníky – od malých po velké – jsou dalšími důvody. Cílem pořadatelů je, aby se všichni cítili dobře. Ostatně i vystupující, kteří zde kdy hráli, se sem rádi vracejí a většinou i s rodinami nebo přáteli.
Předprodej vstupenek v síti  Ticketportal  odstartoval prvního června a je organizátory vřele doporučován. Několik posledních ročníků bylo úplně vyprodáno a i když je určitý počet vstupenek vyhrazen pro prodej přímo na místě, obrovský zájem pokrýt nestačí. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.
Stanové městečko, posílená doprava a zábava pro děti bude připravena tak jako každý rok.
 
Ceny vstupenek:
v předprodeji 400,- Kč
na místě v den konání festivalu od 13 hod 450,- Kč
Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.
 
Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a https://www.facebook.com/#!/festivalokor .