Novinky o Henry Lee Festu v Brně

Henry Lee Fest 14.9.2013 od 17 hodin Tovární hala Zbrojovka Brno, Lazaretní 7

Přinášíme aktuality týkající se akce Henry Lee Fest, která se uskuteční v Brně 14.9.2013. První část novinek je bohužel neveselá. Ze zdravotních důvodů se ruší vystoupení skupiny Psí vojáci. Původně se jevilo, že kapela bude koncertovat již v září, nyní je však vyhlášena koncertní přestávka až do listopadu. V programu festivalu bude kapela nahrazena legendární HC-crossoverovou formací Našrot z Havlíčkova Brodu. Tato čtyřčlenná kapela fungující od konce 80.let je stále aktivní, koncertuje po ČR a na svém kontě má 7 alb. Více o kapele najdete zde.

 

Program festivalu se bude odehrávat na dvou podiích. Hlavní podium nabídne hudební produkci od 18h až do časných ranních hodin. Po koncertní části, která skončí přibližně v 01:00 h, naváže část laděná do elektroniky. Vystoupí zde skupina Noblesse Oblige, která během své kariéry hrála po boku jmen jako IAMX, Dresden Dolls nebo Patti Smith, a dále berlínský producent, remixér a DJ Steve Morell, jehož brněnské publikum zná z vystoupení dua The Scandals nebo afterparty po koncertě Warren Suicide na Flédě.

 

Druhá festivalová scéna bude oddechová a budou se zde promítat filmy a koncerty Sonic Youth, Joy Division, Rowland S. Howard, Patti Smith a Nicka Cavea.

Poslední novinkou je nový předprodej vstupenek. Od dnešního dne byl spuštěn prodej vstupenek prostřednictvím vstupenkového systému TICKETON.

 

Předprodej vstupenek běží také prostřednictvím klasických prodejních sítí Ticketpro, Ticketportal, Ticketart. Své lístky můžete získat i přímo do mobilu prostřednictvím SMS TICKET.

Vstupné na festival je 390 Kč.

Více informací naleznete na Facebooku akce.