O´Seex | 27.10.2011 | Brno

 

Dlouho očekávaná párty O´Seex se co nevidět vrátí do brněnského klubu Fléda, a sice ve velkém stylu. Čtvrtek 27. října, den před státním svátkem, bude tedy patřit milovníkům elektronické scény a to takřka od počátků jejího vzniku. Nutno podotknout, že tato akce oslaví 10 let své existence!

Jako hlavní host přijal pozvání legendární producent, majitel 40tisíc vinylů a tvůrce desítek hitů působící na světovou hudební scénu od roku 1991, samotný Dj Tonka. Tento fenomén vlastním jménem Thomas René Gerlach začal již v devadesátých letech vydávat house music, s vlivy ze synth popu a American garage house scene. Sám tvrdí, že jeho tvorba je ovlivněna Depeche Mode a Grandmaster Flash. Tonkovi se podařilo za jeho dlouholetou kariéru upoutat pozornost několika proslulých světových labelů, kde sklízel úspěchy a pozornosti světových médií. Za posledních 20 let zahrál snad ve všech světových klubech a nyní je připraven předvést jeden z euforických setů v moravské metropoli. Dnes patří jeho jméno mezi celosvětově uznávané umělce a lze bez nadsázky říct, že v době, kdy se rodil house, techno a breakbeat, byl on na správném místě.

Dalšími zajímavými hosty akce budou Djs a producenti, kteří se zasazují o existenci elektronické scény v ČR. Jména jako jsou DJ Jerry nebo Javas není již zapotřebí příliš představovat. Jako novodobý talent si vysloužil pozvání na hlavní pódium producent a DJ Jay Beck a samozřejmě by se akce neobešla bez rezidenta a zakladatele Dje Hydrophonica nebo Wallyho D.

Jak je již zvykem, akce bude zpestřena o doplňující program v podobě přehlídky nejnovějších trendů z oblasti fashion, a to za účasti špičkových značek MONDO nebo SCANDALO underwear.

DJs: Tonka, Jerry, Javas, Jay Beck, Hydrophonic, Wally D

Druhé pódium nesoucí název Zbytkáček.cz, alkohol za volant nepatří, obsadí mnoho talentovaných djs a producentů jako jsou Ian In Run, Danny Bright, Manack, slovenský Gabriel Progressium, George S a olomoucký lamač srdcí dj Wolscha.

Specialitami akce budou unikátní akční drinky, dekorace, projekce a spousta dalších překvapení.

Místo konání: Klub Fléda, Štefánikova 24, Brno

Vstupenky zakoupíte v síti TICKETPRO.