The Face of Ibiza | 15.12.2012 | Praha

 

THE FACE OF IBIZA

Značka The Face of Ibiza se zrodila před čtyřmi lety z rukou Baby Marcela a DJe Olivera a aktuálně je jednou z nejreprezentativnějších parties ostrova Ibiza, stejně jako je královnou noci každý čtvrtek v klubu Privilege. Úspěch této party vzrůstá každým rokem, a to nejen díky úžasnému publiku, které se vždy těší na velkolepou show a skvělou hudbu. V letošním roce The Face of Ibiza namíchala neotřelý koktejl, kde najdete část z Mickey Mouse, část z japonského umění Kusama, obrovskou příměs radosti a hříchu...a to vše smícháno se třemi lžičkami svobody. Výsledek: originální party, která nenechá nikoho chladným.

BABY MARCELO - TA SKUTEČNÁ TVÁŘ IBIZY JE ZPĚT!

Baby Marcelo byl 15 let tváří parties La Vaca Asesina a La Troya Asesina, které patří mezi nejslavnější shows na světě, a je velmi známou ikonou ostrova Ibiza napříč pěti kontinenty.  Nyní  The Face of Ibiza změnila celý svůj koncept a stala se novou, neotřelou show, která osloví úplně každého.  Vystoupení Baby Marcela je vždy nejvíce očekávaným okamžikem noci, které sklízí obrovský potlesk publika, hra mezi ním a publikem vytváří provokativní a vtipné spojení.

DJ OLIVER

Jméno DJe Olivera znamená vždy zábavu, štěstí, a to zaručeně vždy a všude, kde se objeví jeho kufr s CD. Je zároveň jedním z mála španělských DJů, považovaných za světově proslulé - každým rokem cestuje po světě a vystupuje v nejlepších klubech. DJ Oliver se stal jedním z nejvýznamnějších tech house DJů světové scény. Díky svým albům se stal nejen DJem, ale i plodným producentem, jehož tvorba se zařadila mezi celosvětové hity.  DJ Oliver zároveň vytvořil formaci s Rogerem Sanchezem s názvem  "Transatlatins" na newyorském labelu Stealth.

Místo a termín konání akce:
Duplex, Václavské nám. 21, Praha 1
15.12.2012 22:00

Vstupenky na akci zakoupíte v předprodeji v síti TICKETPRO. Pro více informací ke vstupenkám klikněte na banner.

Více informací k akci naleznete na

www.duplex.cz | www.thefaceofibiza.com | www.babymarcelo.com | www.djoliver.com