Tip na letní výlet: Lanový park na Bobovce Prosek | Praha

 

 

Bobová dráha v Praze

je častým cílem výletů. Během sezóny můžete kromě jízdy na bobu navštívit i speciální atrakci - lanový park. Ten zde mohou vyzkoušet dospělí i děti. Vše pod dohledem zkušených instruktorů a s potřebným jištěním.

Krásné počasí přímo vybízí k výletům, ne vždy se,ale člověku podaří vyrazit do přírody. Na Bobové dráze  Prosek si kromě jízdy na bobu můžete vyzkoušet i svou obratnost v lanovém parku. Užijí si zde dospělí i děti. V areálu najdou bobovou dráhu, lanovou skluzavku s lanovým parkem, dětské hřiště s horolezeckou stěnou i restauraci se zimní zahradou a dětským koutkem.

Lanový park pro dospělé:

Pod samotnou bobovou dráhou se nachází několik překážek. Jako vstup na překážky slouží lanová skluzavka. Po adrenalinové jízdě čeká na zdolání ještě řada překážek umístěných až ve výšce 10 metrů nad zemí. Lanový park pro dospělé je přístupný od 15 let.
 
Lanový park pro děti:
K oblíbenému lanovému parku pro dospělé byl v loňském roce přistaven lanový park pro děti. Stejně jako dospělí mohou malí horolezci prolézt sedm lanových překážek. Ty jsou ale umístěny v bezpečné výšce 1m. Do lanového parku se proto mohou s doprovodem vydat děti už od 3 let. Menší děti se mohou vyřádit na hřišti, kde mají horolezeckou stěnu, skluzavky a prolézačky.

Více informací o Bobové dráze Prosek a lanovém parku naleznete zde:

Bobové dráhy | Praha | Bobová dráha Prosek