TRANSMISSION | 19.11.2011 | Praha

 

PŘICHÁZÍ OSMÁ TRANSMISSION S NEJSILNĚJŠÍM LINE-UPEM V HISTORII!

TRANSMISSION - fenomén, který se zrodil před pěti lety, přichází se svým osmým pokračováním. V sobotu 19. listopadu 2011 přivítá pražská O2 arena tisíce fanoušků elektronické hudby, kteří budou mít šanci již po osmé zažít spektakulární výpravnou show, kterou za dobu své existence zažilo více než 60.000 návštěvníků z domova i ze světa, jejichž počet každým rokem stoupá. Každý rok představuje TRANSMISSION nové vizuální téma, které se promítá ve všech detailech tohoto dech beroucího eventu. I letos tomu nebude jinak, avšak oproti letům minulým, se bude letošní téma vymykat lidskému chápání. Stejně tak jako celá výprava, která představí nejmodernější audiovizuální efekty. S nejsilnějším line-upem v dosavadní historii má letošní TRANSMISSION ambice poprvé vyprodat O2 arenu. Pojďme se tedy podívat na první čtyři jména, která se zapíší s osmou TRANSMISSION do historie.  Jen pro zajímavost, všichni níže uvedení se řadí mezi TOP 10 ankety DJ Magu o nejpopulárnějšího DJe planety. Zbývající dvě jsou stále ještě v jednání, a budou zveřejněna později.

Above & Beyond, britská hudební formace, která dlouhodobě patří mezi absolutní špičku na elektronické taneční scéně, vydávající na svém labelu  Anjunabeats alba a kompilace, ze kterých vzešlo mnoho obrovských hitů. Stejnojmenou radio show ladí každý týden miliony fanoušků po celém světě. (DJ Mag Top 100 Djs – No. 5)
www.aboveandbeyond.nu

Ferry Corsten, holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent, který vystoupil na první Transmission se vrací, aby vám předvedl své mistrné umění, díky kterému patří mezi nejlepší producenty a remixéry planety.  (DJ Mag Top 100 Djs – No. 9)
www.ferrycorsten.com

Markus Schulz, dnes již legendární rezident Transmission, a jeden z nejpopulárnějších DJů u nás i ve světě, který stál u zrodu tohoto nezaměnitelného eventu. Již dvakrát pro Transmission složil oficiální hymnu, a stejně tomu bude i letos. K oběma hymnám vznikly videoklipy, které jen na Youtube shlédlo několik milionů fanoušků.) Zůstaňte naladěni na jeho radiové show Global DJ Broadcast. Dámy a pánové, přichází Markus Schulz! (DJ Mag Top 100 Djs – No 8.)
www.markusschulz.com

Gareth Emery, angličan s obrovským hudebním talentem, nejmladší DJ, který se umístnil v TOP 10 DJ magu, a bravurní producent s aktuálním albem Northern Lights. Gareth se u nás poprvé představil na Transmission v roce 2009, kdy si okamžitě získal srdce tisíců fanoušků, a právem se tak zařadil mezi elitní umělce, kteří letos rozezní pražskou O2 arenu.
www.garethemery.com

John O´Callaghan je jedním z elitních trance DJů, jehož popularita každým rokem rovněž strmě stoupá. Jeho sety jsou plné energie s vysoce rafinovanou a přesnou technickou mixování. V současné době sklízí úspěchy s albem „Unfold“, které vyšlo letošní rok v dubnu.
www.johnocallaghan.net

Domácí umělce bude reprezentovat momentálně jeden z nejúspěšnějších domácích DJů a producentů Michal Poliak, který v současné době vydává jednu úspěšnou skladbu za druhou, a vystupuje na nejprestižnějších domácích i zahraničních tanečních eventech. Jednu z posledních skladeb My Republic aktuálně zremixoval Marco V. Michal je jedním z rezidentů show Dance Exxtravaganza na Evropě 2, má vlastní rezidentní klubovou noc, a kromě intenzivních příprav na startu vlastního labelu Republic Recordings, jej čekají vystoupení mimo jiné na festivalech v Holandsku, dále v klubu Amnesia na Ibizie, v Maďarsku, Rusku, Lotyšsku, a dalších zemích.
www.michalpoliak.com

Své speciální vystoupení připravuje také VJ´ské trio Vision Impossible, kteří pro Transmission vždy vytváří originální vizuální obsah. Těšit se můžeme na unikátní audiovizuální show v jejich originálním pojetí.
 

Opět se můžete těšit na bezkonkurenční zvukový sound systém Funktion One, který bude již po třetí přivezen z Velké Británie, a díky kterému zažijete krystalicky čistý zvuk, který podle našeho názoru nejlépe doručí právě Funktion One.

Vstupenky na osmou edici Transmission jsou v předprodeji  v síti SAZKA TICKET, na terminálech SAZKA, a.s. Cena vstupenky, která začala na 890 Kč se postupně zvyšuje až na konečných 1490 Kč na místě. Pro ty nejnáročnější jsou v prodeji exkluzivní VIP vstupenky za 2.500 Kč. Transmission VIP vstupenka vám umožňuje vstup na luxusní VIP terasu s omezenou kapacitou. Terasa je vybudována na hlavní taneční ploše O2 areny, a nabízí bary s širokým sortimentem nápojů, a také skvělý výhled na Transmission show. VIP vstupenka obsahuje neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů (kromě Red Bullu) a opravňuje ke vstupu na hlavní taneční plochu a přilehlé tribuny. Pro majitele těchto vstupenek bude připraven welcome drink a finger food.

Další možnost, jak si užít Transmission v exkluzivním stylu, je zakoupením Golden ticketů. Jako jejich majitelé budete moci využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra O2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma, který je zahrnut v ceně vstupenky. Ta činní 4.600 Kč a je v prodeji na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu polanska@best.sazka.cz. Pro majitele těchto vstupenek jsou vyhrazeny speciální vchody a dále je jim umožněn vstup i na taneční plochu, nikoliv však na VIP terasy.

Místo a čas konání: O2 Arena, Praha; 19.11.2011 21:00

Vstupenky zakoupíte také v síti TICKETPORTAL.

Více informací naleznete na www.transmission.cz.