Výpravná EDITH THE SHOW připomene vzlety i pády královny šansonu Edith Piaf

 

50 let, které nás dělí od předčasného odchodu majitelky jednoho z největších hlasů populární hudby 20. století Edith Piaf, připomene 4. prosince v pražské Hybernii unikátní výpravné představení Edith The Show.
 
Nesmrtelné královně francouzského šansonu vdechne život prostřednictvím jejích nejlepších písní Jil Aigrot, francouzská zpěvačka, která dala hlas velké šansoniérce i ve filmu Edith Piaf (La Vie en Rose).

Velkoryse pojaté představení, ve kterém zpěvačku doprovodí kvartet pařížských muzikantů a projekce řady dobových snímků z Paříže a zejména samotné Edith Piaf je koncipováno do dvou částí. První na nás dýchne atmosférou Montmartru, legendární bohémské čtvrti, v jejímž pulzujícím každodenním a každonočním životě se snoubí hudba, umění a krása s polosvětem alkoholu, prostitutek a drog a jejíž atributy poznamenaly život i písně pařížského vrabčáka. Ve druhé části sledujeme Edith v poválečném čase největší slávy, kdy při jejích koncertech praskala ve švech pařížská Olympie a řada dalších sálů po celé Evropě.
 
Vstupenky v cenách od 890 Kč jsou v prodeji v síti TICKETPRO.

Více informací o akci a odkaz na vstupenky naleznete zde:

Představení EDITH THE SHOW | 4.12.2013 | Praha